Teraz jest piątek, 25 maja 2018, 03:27

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

align.pl

Sprawy ogólne i organizacyjne

Moderatorzy: Viper81, kamsolik, Scroller, RCForever.pl, DECHA, maczar, sebul

• Advertisement

Post przez Rehor » niedziela, 26 lipca 2015, 23:27

wiesław napisał(a):Nie przesadzaj Rehor ze niema takiego sklepu,jak jest dany produkt na stanie -to wciągu 2dni przesyłka dotrze .
Naprzykład RC FOREWER, MODELE MAX -pozdrawiam

Pewnie ze tak...własnie zrobiłem zamówienie w Rcforever :D Mi chodzi o to ze w każdym cos jest na stanie a cieżko dzisiaj o sklep w kórym wiekszośc rzeczy jest na stanie....I stąd troche takie wrazenie odnosze ze heliki posżły na boczny tor a na pierwsze skrzypce wysuneły się wielowirnikowce....No a ze sklep dla pasjonatów przedewszystkim musi z pasją sprzedawac to wiadomo ze nie bedzie trzymał na stanie tego co sie sprzedaje raz na jakiś czas. Do tego dochodzi fakt ze dzisiaj z E-bazarków zamawiasz w tej samej cenie i jeszcze nie płacisz za wysyłke... i wnioskiem jest fakt o którym jest ten post czyli obecnie parafrazując pewnego polityka: "Align istnieje tylko teoretycznie..." :wink:

sułek napisał(a):
Rehor napisał(a):JA tam własnie anulowałem zamówienie bo czekałem na nie 1,5tyg i nic.A na pytanie czy moge wpaść po graty usłysząłem zdecydowane: "Nie ma takiej możliwości." Na moje oko to "game is over".... Wogóle cos sie dzieje na rynku bo w tej chwili nie kojarze sklepu do którego dzwonisz i mówisz: to to i to poprosze i myk za 2 dni telefon od kurierza....Wszedzie cos jest ale w tym układzie bardziej sie opłaca zagranica bo zamawianie 1cześć-1 sklep to kret prosto w portfel....Czyli zostaje E-bazarek i Europa?

Też bym chętnie anulował zamówienie, tylko jak to zrobić, skoro nie idzie się dodzwonić ani "domailować"?

Ja to zrobiłem poprzez maila potwierdzającego złozenie zamówienia...klikasz: sprawdz status czy cos takiego i masz tam opcje :anuluj zamówienie....i bardzo fajnie ze jest taka opcja bo dzieki temu jest szansa ze znowu polece i stanie sie to jeszcze w tym miesiącu bo cząstki juz zamówione... :D

Post przez Grabcio » poniedziałek, 27 lipca 2015, 13:45

Mi też nie starczyło cierpliwości. Zamówienie złożone 14 lipca, na kwotę około 110 zł, wszystko na stanie w małych ilościach. Do dziś nikt się nie pofatygował, aby to wysłać. Dodzwonić się nie da. Zamówienie właśnie zostało przeze mnie anulowane. W czerwcu składałem zamówienie na kwotę przeszło 570 zł i tamto z małym poślizgiem doszło.
Pozdrawiam,
Robert

Hirobo Freya 90
Frenzy TZ v2 90

Post przez Piotrek_SP » poniedziałek, 27 lipca 2015, 14:55

Ja od ponad miesiąca nie jestem w stanie dodzwonić się do align.pl / strefahobby.pl - wygląda na to że wyłączony telefon, bo nawet nie ma sygnału, tylko od razu automatyczny komunikat w rodzaju że "osoba/użytkownik niedostępny". Na emaile wysyłane kilkakrotnie tak samo żadnej odpowiedzi nie było.

A chciałem tylko zadać kilka pytañ o niektóre części, i złożyć zamówienie. Szoda bo od lat robiłem tam wiele z moich zakupów, i zawsze było ok. Może poza jednym razem, kiedy sprzedali mi krzywy ten długi wałek ogonowy, ale zauważyłem to po dłuższym czasie jak chciałem zamontować, i już nie składałem reklamacji. A wałek pozostał mi na pamiątkę do dziś.

Nawet były okresowo odbiory osobiste na Lazurowej lub w Wojcieszynie.

Obecnie na koncie w sklepie mam +7,90zł bo jakiś tam zwrot kiedyś dostałem za nadpłatę czy coś, więc wyglada że już tych paru zł nie odzyskam ;)

A Wy co anulowaliście ostatnio swoje zamówienia, to zamawialiście za pobraniem czy przedpłata?
Czy po anulowaniu zamówienia jeszcze czekacie na zwrot kasy?
- Lama v3
- Belt CP
- T-Rex 600ESP

DX6i

Post przez Grabcio » wtorek, 28 lipca 2015, 08:35

Ostatnie dwa, o których pisałem wyżej - pobranie. Wcześniej były zakupy w sklepie stacjonarnym lub przedpłata.
Pozdrawiam,
Robert

Hirobo Freya 90
Frenzy TZ v2 90

Post przez wiesław » wtorek, 28 lipca 2015, 16:56

Powinni zlikwidowac tą reklamke na ep heli,bo tylko zamięszanie z tym ALIGN.
Najlepsz jest ta reklama -20% wakacyjna promocja ,ktura jest jusz od roku,akurat teraz na czaśie :D

Post przez Viper81 » wtorek, 28 lipca 2015, 21:38

Chłopaki i nad czym tu debatować ? :) Popyt rodzi podaż. Ktoś tu słusznie zauważył, że obecnie jest moda na wszelkie multicoptery, przez niektórych czasami niesłusznie
nazywane " dronami " . Trochę ogólnie martwi mnie postawa firmy Algin i myślę, że jest to owo chwilowe zachłyśnięcie się tematem popytu na multicoptery. Nie sposób nie zauważyć, że trochę śmigłowce schodzą na boczny plan... http://www.align.com.tw/en/ Obym to błędnie interpretował i obym się mylił. Kupić nówkę sztukę KIT 550 - 600 -ki Algina obecnie jest chyba niemożliwe ??? Tylko wersje Combo zostały. Przynajmniej ostatnio jak sprawdzałem...
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Post przez Kornelitoo » środa, 29 lipca 2015, 11:22

Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu, powstawał sklep StrefaHobby. Goście bardziej znający temat śmiali się czy z tym najnowszym biznesem tego samego właściciela będzie tak samo jak z poprzednimi. Z tego co pamiętam wielka olewka i dużo ściemy. I wymieniali tu przykłady poprzednich działalności, kręcili g**no burze na forum.... I co ? Mieli rację, historia się powtarza. StrefaHobby, teraz Align.pl , za chwilę pewnie pojawi się super hiper nowy sklep z "dronami" bo to teraz gorący temat i po pewnym czasie znów będzie wypięcie d**y na wszystkich klientów. Ja te sklepy omijam szerokim łukiem. Robiłem tam też swego czasu zakupy osobiście, najpierw w sklepie na Kabatach, pó¼niej w CH Panorama i obsługa do najlepszych nigdy nie należała.
Pozdrawiam, Kornel

Edge 540T,Tarot 680 Pro,Easy Glider Pro,Parkmaster,Techone Yak-54,Savage XS Flux, DX9 i kilka EDF-ów

http://www.youtube.com/user/HeliStudent?feature=mhum

Post przez Filo1 » środa, 29 lipca 2015, 14:34

a gdyby tak napisać do tajwañskiego Aligna o tej sytuacji ?
Może by inny sklep skorzystał i został dystrybutorem A w Polsce
Pozdrawiam Filo1
===============
T-Rex 450 Pro + Flymentor
RadJet 4s 600W rakieta :P
----------------
DX6i
----------------
Planowane modele:
T-Rex 550- Daaaleka przysz³o¶æ :(

Post przez sebul » środa, 5 sierpnia 2015, 11:13

Informacje z ostatniej chwili

Align Corporation
it seem like it is not our official distributor:http://www.strefahobby.pl/

mimo, że znajduje się na liście dystrybutorów tej marki na terenie Europy.

Zresztą jak ktoś się przebranżawia i nie podaje do wiadomości tego faktu, to takie właśnie historie się tworzą...

https://www.google.pl/maps/place/Strefa ... c5!6m1!1e1
Pozdrawiam.. Sebek

Caliber 5

Post przez kruszyna7878 » środa, 5 sierpnia 2015, 17:32

sebul napisał(a):Informacje z ostatniej chwili

Align Corporation

Zresztą jak ktoś się przebranżawia i nie podaje do wiadomości tego faktu, to takie właśnie historie się tworzą...

https://www.google.pl/maps/place/Strefa ... c5!6m1!1e1

Myślę, że wcale się nie przebranżowili jako firma tylko urlopują.
W tym miejscu robiłem swojego czasu zakupy w pomieszczeniu na piętrze.
T-Rex 600 EFL PRO
DX8 - (AR7200BX)

Post przez strefahobby.pl » czwartek, 6 sierpnia 2015, 13:14

Witam

Na wstępie chciałbym bardzo przeprosić wszystkich którzy w ostatnich tygodniach nie zostali obsłużeni jeśli chodzi o zamówienia na ALIGN.PL i STREFAHOBBY.PL które są oczywiście jedną firmą
Problem wynika z tego iż w od lipca nie ma po prostu komu fizycznie realizować zamówieñ i odpowiedzi na maila ponieważ mam problem ze znalezieniem pracownika .
Oczywiście jakkolwiek śmiesznie to nie brzmi faktem jest że powinny zostać podjęte kroki być może o czasowym zablokowaniu możliwości składania zamówieñ .
Wszystkie osoby które dokonały przedpłaty proszę o email bezpośrednio na robert@strefahobby.pl z informacją kwocie numerze zamówienia i numeru rachunku do zwrotu pieniążków
W ciągu najbliższych 2 tygodni podejmę ostateczną decyzję czy sklep będzie nadal funkcjonował o czym niezwłocznie Was poinformuję jednocześnie przywracając działalność i jakość obsługi klienta lub wyłączając sklep .
Jeszcze raz bardzo przepraszam szczególnie stałych klientów którzy zostali dotknięci niekompetencją i brakiem reakcji w odpowiednim czasie - dziękując jednocześnie za wyrozumiałość i cierpliwość

Pozdrawiam
Robert
Pozdrawiamy
Obrazek

Post przez ZbyszekM » czwartek, 6 sierpnia 2015, 20:31

[quote="sebul"]Informacje z ostatniej chwili

Align Corporation

W związku z powyższym mam pytanie do StrefaHobby.
Czy jesteście oficjalnym dystrybutorem firmy Align tak jak zdaje się, że piszecie na swojej stronie?

Mimo nie najlepszych komentarzy życzę firmie StrefaHobby szybkiego i skutecznego rozwiązania problemów.

Post przez sułek » piątek, 7 sierpnia 2015, 00:05

strefahobby.pl napisał(a):Witam

Na wstępie chciałbym bardzo przeprosić wszystkich którzy w ostatnich tygodniach nie zostali obsłużeni jeśli chodzi o zamówienia na ALIGN.PL i STREFAHOBBY.PL które są oczywiście jedną firmą
Problem wynika z tego iż w od lipca nie ma po prostu komu fizycznie realizować zamówieñ i odpowiedzi na maila ponieważ mam problem ze znalezieniem pracownika .

Tak, a do tego, żeby choćby odebrać telefon lub odpisac na smsa, również potrzebny pracownik?
IMO, to zwykła olewka i beztroska...
Lepsze wrogiem dobrego...

Post przez TheSlist » sobota, 8 sierpnia 2015, 00:32

Imho powinienes sam zalozyc firme i srprobowac sam wszystkim zarzadzic. Odebrac kazdy telefon i odpisac na kazdy sms, mail itp. Przeciez kazdy wie, ze skoro kupuje sie w sklepie internetowym, to obsluga dostepna jest 24h, w weekendy, nie ma swoich prywatnych spraw, nie przezywa zalaman... Kwestie finansowe pomijajac, pomimo, ze sprzedawca deklaruje zwrot srodkow... Byc moze jestem nie obiektywny bo nie kupilem, ale znam handel od drugiej strony i wiem, ze klienci czesto zapominaja, ze firmy obsluguja ludzie i tylko ludzie. Maja tylko dwie rece, dwie nogi i jedna glowe, jak Wy, normalni ludzie z lroblemami i bez.

Post przez Filo1 » sobota, 8 sierpnia 2015, 03:14

To się nazywa odpowiedzialność!
TheSlist, nie jest przypadkiem drugim kontem kogoś z SH?
jak masz problemy z zarządzaniem własnym interesem to nie nadajesz się i tyle. Zamykasz działalność.
Może się zdarzyć że sklep jest niedostępny jeden, no dobra góra dwa dni, ale kilka tygodni to lekkie przegięcie nie sądzisz?
Problemy osobiste/inne to nie jest wymówka na urwanie kontaktu z klientem zostawiając możliwość składania dalszych zamówieñ.
kolega sułek ma 1000% racji.
StrefieHobby życzę jak najlepiej bo miło wspominam zakupy u nich, ale nie można tak robić.
Pozdrawiam Filo1
===============
T-Rex 450 Pro + Flymentor
RadJet 4s 600W rakieta :P
----------------
DX6i
----------------
Planowane modele:
T-Rex 550- Daaaleka przysz³o¶æ :(

Advertisement

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne i Organizacyjne