Teraz jest piątek, 25 maja 2018, 03:23

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

Jak płacić ?

Sprawy ogólne i organizacyjne

Moderatorzy: Viper81, kamsolik, Scroller, RCForever.pl, DECHA, maczar, sebul

• Advertisement

Re: Jak płacić ?

Post przez bejo » piątek, 3 czerwca 2016, 19:57

Tak , po wybraniu waluty w zł i wrzuceniu towaru do koszyka wyszło mi do zapłaty w zł . Płaciłem bezpośrednio kartą Visa . Brakło mi zaledwie niecałe 2 zł na koncie PP aby zapłacić poprzez PP . Chciałem zasilić konto PP z konta osobistego albo z karty . Niestety bank za każdym razem blokował mi transakcję . Nie wiem ile zostanie ściągnięte mi z konta ? W transakcjach krajowych kartą bank nie pobiera żadnej prowizji . Ale nie wiem czy podobnie jest z transakcjami zagranicznymi ?
Pozdro; Bejo
samolot Spitfire (spalinowy)
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
helik Wasp 100 Nano CPX
helik FX067C vel King4
dron Aosenma CG 035
dron V666N
dron FQ 777 -124
cybird Bird2

Post przez Viper81 » piątek, 3 czerwca 2016, 21:19

Wobec powyższych stwierdzeń chyba najbezpieczniej jest płacić bezpośrednio ze swojego konta bez pośrednictwa innych podmiotów.
Nigdy nie powinno się podawać własnych danych dotyczących kont bankowych - takich jak loginy, hasła etc. Im więcej poda się tych danych tym większe prawdopodobieństwo zahakowania konta bankowego i wyczyszczenia go na amen. W takiej sytuacji pacjent pozostaje sam sobie winien i nie może raczej liczyć na jakieś odszkodowania ze strony banku.

Z innej beczki krąży w sieci jakiś wirus do hakowania komputerów. Kiedyś był podobny który był de facto ściemą bo instalował się pod przeglądarką i straszył że jeżeli nie wpłaci się kasy komputer pozostanie zablokowany. Ten obecny wirus jednak to robi... blokuje kompa na beton. Informatycy ode mnie z firmy ostrzegali oficjalnie żeby nie otwierać maili które rzekomo informują o kontroli z Urzędu Skarbowego lub z PIP-u etc. Mail na pierwszy rzut oka wygląda jakby był kierowany ze stron rządowych z przydatkiem w linku " ....gov.pl "
Dopiero jak podglądnie się rzeczywiste źródło załącznika widać z jakiej strony faktycznie on pochodzi. Więc uważajcie.
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Post przez bejo » piątek, 3 czerwca 2016, 21:34

Przy płatności w Bg kartą Visa muszę podać jej numer , datę ważności i trzycyfrowy numer koło podpisu właściciela .
Pozdro; Bejo
samolot Spitfire (spalinowy)
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
helik Wasp 100 Nano CPX
helik FX067C vel King4
dron Aosenma CG 035
dron V666N
dron FQ 777 -124
cybird Bird2

Post przez Viper81 » piątek, 3 czerwca 2016, 21:42