Teraz jest środa, 23 maja 2018, 12:51

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

Nawiedzony ?

Sprawy ogólne i organizacyjne

Moderatorzy: Viper81, kamsolik, Scroller, RCForever.pl, DECHA, maczar, sebul

• Advertisement

Nawiedzony ?

Post przez bejo » piątek, 30 grudnia 2016, 10:47

Co to za nawiedzony czubek , tym razem o nicku blueberryjerry co jakiś czas zagląda na to forum ? Wczoraj miał nick ShaunaDu . Myśli że tymi głupimi wpisami zaszkodzi temu forum ? A może kiedyś z hukiem wyleciał z tego forum ? A teraz taka próba zemsty .
Pozdro; Bejo
samolot Spitfire (spalinowy)
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
helik Wasp 100 Nano CPX
helik FX067C vel King4
dron Aosenma CG 035
dron V666N
dron FQ 777 -124
cybird Bird2

Re: Nawiedzony ?

Post przez ElGrey » piątek, 30 grudnia 2016, 11:44

To dziwne, ale od ponad pół roku takie wpisy coraz częściej pojawiają się tu...
A wylecieć z tego forum z hukiem ...
Prowadzący forum nie są bez winy.
CopterX 450 pro V5 DFC, CopterX 450 Black Angel DFC,
Goblin 380, Goblin 500, Protos 380,
PA Extra 260.

Post przez bejo » piątek, 30 grudnia 2016, 12:05

Co prawda ja nie wyleciałem z hukiem , ale sam , na własną prośbę opuściłem sąsiednie forum . Też nie podobała mi się panująca tam atmosfera . Ale bez przesady ! Było , minęło ...
Pozdro; Bejo
helik V931 (AS 350 )
helik Wasp 100 Nano CPX
helik FX067C vel King4
dron Aosenma CG 035
dron V666N
dron FQ 777 -124
cybird Bird2

Post przez ElGrey » piątek, 30 grudnia 2016, 12:35

W tym momencie to to forum jest praktycznie wymarłe, prowadzi je jak się patrzy na wpisy tylko 1 osoba...
Kontrola nad wpisami jak widać kuleje, bez urazy Krzysiek ale tak jest jak samemu ma się wszystko ogarnąć.
A atmosfera jest tu bezpłciowa, bo większość ludzi którzy mieli wiedze i coś do powiedzenia zniknęli właśnie ze względu na moderatorów.
Szkoda bo szerzenie tego hobby powinno być priorytetem, a jest jak jest :cry:
CopterX 450 pro V5 DFC, CopterX 450 Black Angel DFC,
Goblin 380, Goblin 500, Protos 380,
PA Extra 260.

Post przez Viper81 » piątek, 30 grudnia 2016, 21:12

bejo napisał(a):Co to za nawiedzony czubek , tym razem o nicku blueberryjerry co jakiś czas zagląda na to forum ? Wczoraj miał nick ShaunaDu . Myśli że tymi głupimi wpisami zaszkodzi temu forum ? A może kiedyś z hukiem wyleciał z tego forum ? A teraz taka próba zemsty .

Bejo to są tzw " roboty " Zakładane są fikcyjne konta, które następnie służą do spamowania i zamieszczania kryptoreklam. Ale spokojnie nie ma spamera, którego nie da się wywalić :)

ElGrey nikt nikomu nie zabrania wchodzić na to forum i dzielić się wiedzą. Obecnie sam zajmuję się forum. Nie oznacza to że tak będzie zawsze. Czy forum jest wymarłe ? A Waldorf jest wymarły ? Od czasu do czasu ktoś tu i tam zagląda i coś napisze. To co się stało już się nie odstanie. Drzwi forum są otwarte dla każdego. Może grono będzie bardziej kameralne. Ilość nigdy nie oznacza proporcjonalnie jakości. Był okres czasu, że nosiłem się z zamiarem odseparowania się od jakiegokolwiek forum - tak jak to zrobiły inne osoby z którymi mam kontakt poza forum. Mam prostą zasadę nie chodzić tam gdzie nie jestem mile widziany. Dlatego mimo kilku propozycji do zarejestrowania się na sąsiednim forum nie zrobiłem tego. Jeżeli miałbym popsuć atmosferę czy być komuś solą w oku to wolę żeby zostało tak jak jest. Niestety muszę to powiedzieć że kilka osób cyklicznie usiłuje robić tu gnój a to ma niewiele wspólnego z modelarstwem. Dla mnie najważniejsi są ludzie, którzy dzielą ze sobą pasję modelarską. Są pomocni, wyrozumiali nie są prześmiewczy i nie starają się innych poniżać a siebie stawiać na świeczniku. Mam kontakt z modelarzami z różnych stron świata. Spotykamy się na zlotach. Na HF nie byłoby nawet takiej możliwości, żeby ktoś jawnie drwił z administracji forum czy uprawiał hejterstwo w stosunku do któregokolwiek użytkownika. Ban dożywotni z miejsca. Niestety na polskich forach takie zachowania są nawet nagradzane brawami... Dla mnie HF jest wzorcem forum fair play. Jest skarbnicą wiedzy - nie wyssaną z palca jakiegoś podwórkowego " guru " ale pochodząca od ludzi siedzących w temacie od czasów, kiedy obecni " experci " nosili jeszcze pieluchy albo ich na świecie jeszcze nie było. Ja expertem nie jestem. Cały czas się uczę. Popełniam błędy. Pytam kolegów jak czegoś nie wiem. Szukam informacji.
Pozdrawiam wszystkich zakręconych heli maniaków i wszystkich modelarzy.
Forum jest otwarte. Ale są zasady których tutaj trzeba przestrzegać... Tyle wystarczy.
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Post przez bejo » piątek, 30 grudnia 2016, 22:07

Na temat sąsiedniego forum nie chcę się wypowiadać . Jak już napisałem było , minęło . I niech tak pozostanie . Tam też nic ciekawego się nie dzieje . Kiedyś od czasu do czasu tam zaglądałem . Teraz w ogóle . Bo i po co ? Ciągle Ci sami o tym samym .
Pozdro; Bejo
helik V931 (AS 350 )
helik Wasp 100 Nano CPX
helik FX067C vel King4
dron Aosenma CG 035
dron V666N
dron FQ 777 -124
cybird Bird2

Post przez lasiek » niedziela, 1 stycznia 2017, 00:15

Mnie tu brakuje subtelnego dotyku pani mazurek. Trzeba duzo czytac ogladac tvp i będzie dobrze coraz lepiej:)
Lasiek
Heliki: KDS INNOVA 550 x 2 K bar, Assault 700 K bar
Goblin 570 K bar, 2x Tarot 450 K bar
Samoloty: Arcus F3a, YAK 55
Aparatury:Spektrum DX8 i DX6
£adowarka Raytronic C60 + zasilacz 1000W

Post przez Viper81 » niedziela, 1 stycznia 2017, 00:51

No na pewno jak tvp będzie się oglądać to będzie lepiej :)

Pozdrawiam

Post przez shivoo » środa, 4 stycznia 2017, 22:19

EPHELI też na wymarciu ??????????????

jak że jak, że co, kurna bela, o co kaman, co się porobiło ? - Waldek, teraz Epheli ? łodafak ?
Micha³ -- Frenzy TZ50 V2, mCP X, JR DSX7

Post przez Viper81 » środa, 4 stycznia 2017, 23:09

Forum to ludzie :) A ja w ludzi wierzę.

Pozdrawiam

Advertisement

Powrót do Ogólne i Organizacyjne