Teraz jest niedziela, 23 kwietnia 2017, 22:43

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

Kompatybilność aparatury - pytanie

Wszystko o symulatorach od FMS-a do Reflexa XTR
  • Advertisement

Re: Kompatybilność aparatury - pytanie

Post przez stonoga123 » piątek, 30 września 2016, 20:21

Właśnie ogarnąłem tego v977 i jest to coś, co rzeczywiście spełnia moje wymagania: 6ch, tryb dla początkujących, apka z możliwością podpięcia do kompa. Tylko ten rozmiar... 27 cm to nie za mało na latanie na zewnątrz? Wszędzie piszą, że jest przeznaczony do lotów w pomieszczeniach. Czas jego pracy jest też bardzo krótki: 6-7 minut ;/

Post przez Viper81 » piątek, 30 września 2016, 20:27

Na zewnątrz też polatasz. Wiadomo, że nie przy mocnym wietrze. Czas lotu ? Tyle samo będziesz latał 450-ką czy 600-ką przy ostrzejszym lataniu. Przy hardcorowym acro 3,5 minuty... Takie są realia latania elektrykami. Jak kupowałem mój pierwszy heli Esky Big Lama też napisane było 12 minut lotu... W rzeczywistości latałem około 6 minut żeby zostało po 3,8 V / celę - to zapewnia dłuższe życie pakietu. Wylatywanie lipo do końca zabija go.
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Post przez bejo » piątek, 30 września 2016, 20:33

Weź pod uwagę jedno . Im większy helik tym cięższy . A im cięższy tym z większym hukiem spada na ziemię . Mikrusa po krecie podnosisz z ziemi otrzepujesz z kurzu i latasz dalej . Przykładowo po niekontrolowanym spotkaniu 450 -tki z Matką Ziemią już tak fajnie nie jest . A tych nieprzewidzianych kretów na początku trochę może być .
Pozdro; Bejo
samolot Spitfire (spalinowy)
motoszybowiec Easy Glider
helik V931 (AS 350 )
helik Wasp 100 Nano CPX
helik FX067C vel King4
dron V666N
dron FQ 777 -124
cybird Bird2

Post przez stonoga123 » piątek, 30 września 2016, 20:46

No dobrze. Dziękuję wam pięknie za wszelkie rady. Przekonaliście mnie z do tego v977. Widzę też, że na bang goodzie oferują jego darmową wysyłkę. Wiecie może czy nie zmieni się to do niedzieli? Chciałbym jeszcze przetrawić tę decyzję, zwłaszcza, że zamawiając teraz, czy w niedzielę, przesyłki nie przyspieszę.

Prosiłbym jeszcze czy moglibyście mi powiedzieć jaki kabel powinienem zamówić aby podłączyć apkę do pc?

Jeszcze raz dziękuję za waszą pomoc.

Post przez Viper81 » piątek, 30 września 2016, 20:52

Obrazek

Kabel jest w zestawie. Do niedzieli nic się nie zmieni.
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Post przez bizon220 » piątek, 30 września 2016, 23:08

Ja się uczyłem na v977 i radzi sobie nawet przy większym wietrze pod warunkiem, że stokowy silnik ogonowy, zmieni się na SUT plus wieksze śmigło. Jak będziesz latał nad wysoką trawą i pamiętał o holdzie to zero kosztów kreta.
Pamietam, że jak aparatura miała wyjście na symulator, to koszt zakupy był większy. Ja bym nie dopłacać, bo sam ten helik to jak symulator:-)
Pozdrawiam
Bizon220
Trex 450 V2

Advertisement

Poprzednia strona

Powrót do Symulatory