Teraz jest środa, 13 grudnia 2017, 18:46

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

SCADU 30

Dział poświęcony znakomitym śmigłowcom Hirobo.
  • Advertisement

SCADU 30

Post przez MARKUZ » sobota, 18 lutego 2006, 15:01

wczoraj wieczorem kurier przyniusł paczke :lol: wjadomo z czym ;) .
Oczywiście od tej pory nie było nic bardziej pilnego do pracy w domu tylko dsprawą priorytetową był heli , rozpakowuje pudełko i mały szok mnustwo woreczków ponumerowanych z częściami , troche sie przeraziłem , czytając na forum o helikopterach i ruznych tam przerubkach co by cos tam dobrze działało , jednym słowem przerażony , no nic wziełem instrukcje przeiżałem bo o czytaniu nie ma mowy :wink: przeiżałem woreczki z częściami (ale tego jest mnustwo) jak wycztałem na forum że dobrym sposobem jest rozcielić coś na podłodze czy stoliku żeby upadające części było dobrze widoczne , po wstępnym przygotowaniu śrubokręt w ręke i pierwszy ruch , mimo że nie mam pojecia o języku japoñskim to szybko doszedłem o co chodzi instrukcja jest perfekcyina prowadzi jak za rączke , etap po etapie gdzie w jakim woreczku są jaki części i gładko wszystko sie mątuje .
precyzja jest idealna przez cały montaż nie znalazłem czagoś takiego by urzyc norzyka bo coś trzeba przyciąć bo gdzieś cos nie pasuje , nie ma takiej pocji łożyska pasowane ksiąrzkowo , części plastikowe perfekt , nic dodać nic ując maistersztyk . O 3 nad ranem usmiech i mały zal że już składanie sie skączyło ale oczom pokazał sie heli :lol: :lol: :lol: wiele się pisze o modelu dla początkującego uwarzam że karzdy kto umie trzymac śrubokręt i pare imbusów poradzi sobie z tym motażem tego heli nie sposób sie pomylić . co do regulacji ostatecznej napewno sam tego nie zrobi udam sie do kolegi który jest doświadczonym pilotem .
podsumowując HIROBO scadu 30 perfekcyine wykonanie , super przygotowana instrukcja mimo ze nie po polsku , polecam każdemu kto chce zacząć z heli modelarstwem
teraz zakup serw , silnika i gyro no i w góre :P
SCEADU 30 AIRSKIPPER 90 CE
JR9XII
GG 4241594

Re: SCADU 30

Post przez radek » sobota, 18 lutego 2006, 16:04

MARKUZ napisał(a):wczoraj wieczorem kurier przyniusł paczke :lol: wjadomo z czym ;) .
Oczywiście od tej pory nie było nic bardziej pilnego do pracy w domu tylko dsprawą priorytetową był heli , rozpakowuje pudełko i mały szok mnustwo woreczków ponumerowanych z częściami , troche sie przeraziłem , czytając na forum o helikopterach i ruznych tam przerubkach co by cos tam dobrze działało , jednym słowem przerażony , no nic wziełem instrukcje przeiżałem bo o czytaniu nie ma mowy :wink: przeiżałem woreczki z częściami (ale tego jest mnustwo) jak wycztałem na forum że dobrym sposobem jest rozcielić coś na podłodze czy stoliku żeby upadające części było dobrze widoczne , po wstępnym przygotowaniu śrubokręt w ręke i pierwszy ruch , mimo że nie mam pojecia o języku japoñskim to szybko doszedłem o co chodzi instrukcja jest perfekcyina prowadzi jak za rączke , etap po etapie gdzie w jakim woreczku są jaki części i gładko wszystko sie mątuje .
precyzja jest idealna przez cały montaż nie znalazłem czagoś takiego by urzyc norzyka bo coś trzeba przyciąć bo gdzieś cos nie pasuje , nie ma takiej pocji łożyska pasowane ksiąrzkowo , części plastikowe perfekt , nic dodać nic ując maistersztyk . O 3 nad ranem usmiech i mały zal że już składanie sie skączyło ale oczom pokazał sie heli :lol: :lol: :lol: wiele się pisze o modelu dla początkującego uwarzam że karzdy kto umie trzymac śrubokręt i pare imbusów poradzi sobie z tym motażem tego heli nie sposób sie pomylić . co do regulacji ostatecznej napewno sam tego nie zrobi udam sie do kolegi który jest doświadczonym pilotem .
podsumowując HIROBO scadu 30 perfekcyine wykonanie , super przygotowana instrukcja mimo ze nie po polsku , polecam każdemu kto chce zacząć z heli modelarstwem
teraz zakup serw , silnika i gyro no i w góre :P

Chłopie , ciesze się dla Ciebie bo też się ciesze!!!

Właśnie szukałem słow i tekstu do opisu mojego Raptorka 50SE który w czwartek do mnie zawital :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sorry Markuz za podpięcie ale chciałem własnie dokładnie tak napisać!!!

Może jakieś fotki we dwójke wprowadzimy :?: :?: ?? podzielimy się wrażeniami :lol:
<Raptor 50SE
E-Max II + Futaba FF7
GY 401
Reflex XTR>

Post przez Admin » sobota, 18 lutego 2006, 17:09

Radek dobrze, że jesteś nie przesłałeś mi danych umożliwiających kontatk z Toba koledze z Opola. Zrób to proszę bo obiecałeś.
Nieważne czym latasz jeśli latasz :)
Michalm
T-Rex 450 SE v2 Flybar Less
Hughes 500MD Hirobo Sceadu Evo 50
Spectrum DX6
Phoenix SIM

Post przez Luke_zaq » sobota, 18 lutego 2006, 20:26

No to dawajcie te foty bo sam już jestem tak podekscytowany, że zaraz bym poleciał do sklepu i sobie coś kupił :lol: :lol:
Pozdrawiam
£ukasz

www.modelarze.rybnik.pl

Post przez Admin » sobota, 18 lutego 2006, 20:36

Luke_zaq napisał(a):No to dawajcie te foty bo sam już jestem tak podekscytowany, że zaraz bym poleciał do sklepu i sobie coś kupił :lol: :lol:

Poczekaj na moją Sceadu 50 i nowego Schuttla Plus +2 materiał już w poniedizałek.
Nieważne czym latasz jeśli latasz :)
Michalm
T-Rex 450 SE v2 Flybar Less
Hughes 500MD Hirobo Sceadu Evo 50
Spectrum DX6
Phoenix SIM

Post przez MARKUZ » sobota, 18 lutego 2006, 21:28

nie mam czym zrobic fotek mjał wpaś koleś i cyknąc paere ale nic nie wyszło moze jutro , ale jak Michał zrobi dla 50 to to samo , ale nic nie zastąpi podziwjania na żywo :lol:
JR9XII
GG 4241594

Post przez ramzes2 » sobota, 18 lutego 2006, 22:44

A może tak miało być.....
Raptor 50 V2 tuning
OS 50 Hyper
Futaba 9 ZAP
GY601

Emax Carbon ccpm
GY401
NEU 1518

Raptor 90 OS91SZ

Post przez MARKUZ » sobota, 18 lutego 2006, 23:57

a czy to kółko polonistyczne ??
JR9XII
GG 4241594

Post przez n6210 » niedziela, 19 lutego 2006, 00:24

Nie ale to nie powod by nie przeczytac to co sie napisalo.
Zakladam, ze kazdy tu skonczyl szkole podstawowa lub choc jest w trakcie wiec podstawowa ortografia jest chyba znana.
Coraz wiecej osob pisze tu lekko mowiac byle jak robiac bledy gorsze niz dzieci w pierwszej klasie szkoly podstawowej co wyglada obrzydliwie. Rozumiem ze szybko piszac blad sie moze trafic ale ostatecznie elektroniczne slowniki sa dosc powszechnie dostepne i latwo z nich skorzytac jakby wiedzy braklo...
Pozdawiam
B±d¼ twardy - czytaj forum od deski do deski...

Post przez Luke_zaq » niedziela, 19 lutego 2006, 10:57

Poczekaj na moją Sceadu 50 i nowego Schuttla Plus +2 materiał już w poniedizałek.

No to czekam z niecierpliwością :D
Pozdrawiam
£ukasz

www.modelarze.rybnik.pl

Post przez Mocia » sobota, 16 lutego 2008, 14:44

nie czepiajcie sie chłopaczyny pod ekscytowany pewno był może raczki mu sie trzęsły :lol:
motyczka3@wp.pl
gg 7782886
HELI FLOTA
Picoo Z (¦wieæ panie nad jego wirniczkiem )
Walkera 5g6 (dzikusek ale go kiedy¶ okie³znam) :wink:
...Sceadu 50 ?? plany :? ... dalekie plany :wink:
Wszelkie rady chêtnie widziane i s³yszane

Advertisement

Powrót do Hirobo Shuttle, Sceadu, Lepton, Lama, Freya, SST-Eagle Freya