Teraz jest piątek, 15 grudnia 2017, 02:21

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

LUBLIN - lokalizacja heliportów

Tu podajemy informacje o planowanych spotkaniach i lokalizacjach miejsc gdzie latamy

Moderatorzy: Viper81, basret, radios24

• Advertisement

Post przez poison » wtorek, 17 kwietnia 2012, 11:18

mc napisał(a):Właśnie Panowie, jak jest z tym lotniskiem w Radawcu - można tam po prostu przyjechać zapłacić i polatać, czy trzeba się zapisywać do klubu?
Od moich rodziców to rzut kamieniem, a akurat planuje w majówkę przyjechać z lepszą połową do Lublina na trochę dłużej i dobrze by było mieć gdzie polatać :)

Nadmieniam iż mieszkam w pobliżu,nie jestem zrzeszony, lotnisko mam swoje :-) znaczy pola sąsiadów, a wypytywałem o to mojego znajomego który sobie tam regularnie lata.

Tak więc:
Trzeba być zapisanym do klubu i płacić składki, lub mieć po prostu znajomego co jest zrzeszony i z nim chodzić.
Teren jest zamykany, by nie można było na "lewo" wjechać - jest łañcuch i klucze posiada ktoś zrzeszony - tak mi powiedział - aż się chyba tam przejadę wybadać.
Oczywiście na weekendach zazwyczaj ktoś jest , więc jakbyś wpadł to pewnie Cię wpuszczą jako gościa.(Co do opłat na tym etapie nie pytałem )
Jak będziesz chciał bym się coś więcej dowiedział pisz priva postaram się pomóc lub przynajmniej uzyskać więcej informacji.

Tu masz ich stronkę jak coś

http://radawiecrc.pl/

Post przez mc » wtorek, 17 kwietnia 2012, 11:43

Hej,

Dzięki za informację. Niestety zmiana strony nie wyszła im na dobre, bo kiedyś było na niej info organizacyjne co zrobić, żeby móc polatać na ich lotnisku, a w tej chwili takich informacji brak :( Jeżeli możesz się dowiedzieć jak to organizacyjnie wygląda to byłbym wdzięczny, bo nie będąc na miejscu trudno mi cokolwiek załatwić :(
A jeśli znasz w okolicy jakiś kawał pola, którego właściciel jest zapoznany z tematem latania to bardzo chętnie poznam namiary ;) bo w okolicy moich rodziców są same małe poletka, poprzecinane liniami napowietrznymi, więc latając człowiek ryzykuje odcięcie kilku domów od prądu.
Pozdrawiam Maciej
Centaury Radikal G30 V2 @ HWC Zenoah G29E 3D EXTREME PRO & BeastX| Blade 130X | Gaui X2 & BeastX | Spektrum DX8 [2,4Ghz]

Post przez poison » wtorek, 17 kwietnia 2012, 14:31

Oczywiście postaram się pomóc w powyższych kwestiach na ile będę mógł.Dowiem się więcej.
Pole się zawsze znajdzie :-).

edit: wysłałe Ci Mc pw w sprawie (piszę tu jakby nie doszło)

Post przez Marchelli » niedziela, 15 grudnia 2013, 12:40

Witam wszytkich bardzo serdecznie, mój pierwszy post :)

potrzebuję pomocy od kogoś z Lbn lub okolic w odpaleniu t-rex'a 600 nitro pro, mam praktycznie wszystko co jest potrzebne, ale nie miałem do czynienia z taką dużą maszyną jeszcze, ani z silnikiem spalinowym, dlatego moja prośba do kogoś kto by mógł chwilę poświęcić i pomóc
apke mam spektrum'a dx8

jeśli ktoś miał by chwilę czasu tak w okręsie między świątecznym to proszę o info

z góry bardzo dziękuje Marcin

Post przez terragady » środa, 16 kwietnia 2014, 01:24

mogę odkopać? Dzieje się coś w okolicach Lublina? Przyjeżdżam na Święta na 10 dni do Polski do Lublina i własnie co kupiłem KDSa 450 SV i przydałoby mi się parę wskazówek :) Wcześniej nie miałem do czynienia z 6CH CP heli, tylko na symulatorze. Wziąłbym oczywiście model ze sobą bo mam parę pytañ. Raczej wszystko już poustawiałem, zmieniłem aparature na Dx6i, mam regulator robby roxxy 940-6. Wszystko wydaje się ładnie chodzić lecz jednak wolałbym pod bardziej doświadczonym okiem zrobić parę rzeczy ;)

Post przez Blugolf » środa, 16 kwietnia 2014, 20:15

Witam zapraszam do Lubartowa. Aby tylko pogoda pozwoliła.
www.rcwings.pl
Nie wa¿ne czym latasz wa¿ne ¿e latasz....
T-REX 600 ESP,Tarot 450 PRO,T-REX 450 L Dominator, BF 109 E3 ,DJI 450 NAZA V2

Post przez terragady » środa, 16 kwietnia 2014, 20:39

o fajnie, a kiedy można by się było z wami spotkać? Macie jakies terminy już poustalane?
Czyli wygląda na to że mam pakować heli ze sobą ;) good ;) a myslałem już że będę glidera brał, niestety oba mi się nie pomieszczą :(

Post przez Blugolf » piątek, 18 kwietnia 2014, 21:00

Wesz święta :-( nic nie wiadomo. Umówmy się tak zerkaj na stronę naszą na pewno będzie info jak będziemy jechać.
https://www.facebook.com/pages/Lubartow ... 7434010311
Wyślij mi na priv numer tel. to też dam ci znać
Nie wa¿ne czym latasz wa¿ne ¿e latasz....
T-REX 600 ESP,Tarot 450 PRO,T-REX 450 L Dominator, BF 109 E3 ,DJI 450 NAZA V2

Advertisement

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania pilotów i lotniska