Teraz jest czwartek, 21 września 2017, 23:08

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

[In-Box] Tarot 450 Pro Iron Man Shell

Czyli co dostajemy w pudełku z modelem.
  • Advertisement

Post przez zborecque » czwartek, 4 grudnia 2014, 00:50

Może ktoś się ze mnie będzie śmiał, ale ja lubię takie ozdóbki :) Dzisiaj dotarła do mnie paczka z kabinką Tarot 450 Pro Iron Man Shell - a'la goblin :)

Jest czaderska, ale od początku:

Najpierw pudełko:
Obrazek
Obrazek

Po czym następuje rytualne otwarcie. Wszystko doskonale zabezpieczone:
Obrazek
Obrazek

Oprócz samej obudowy w środku jeszcze jest paczuszka z drobinkami (zapięcie kabinki + śruby do jego zamocowania):
Obrazek

Jak już wspominałem wyżej, elementy kabinki zabezpieczone czymś w rodzaju pianki:
Obrazek
Obrazek

A już po odwinięciu ukazały się elementy kabinki, które od razu ujmują kolorem, dużą dokładnością nadruku i połyskiem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Elementy "złote" są jakby metalizowane, co prezentuje się naprawdę świetnie. Laminat wydaje się sztywny i solidny. Niemniej jednak sam nadruk jest dość delikatny, w jednym miejscu podczas przymierzania zrobiłem już bardzo delikatną ryskę. Przy użytkowaniu zapewne trzeba będzie wyczaić które miejsca szczególnie będa narażone na dotykanie i obcieranie o inne elementy i po prostu zabezpieczyć je zwykłą biurową przezroczystą taśmą klejącą (patent ten stosuję z powodzeniem w delikatnych kabinkach E-Sky Belta, i sprawdza się dość dobrze - laminat dużo dłużej trzyma kolor - w sensie nie zdrapuje się ani nie rysuje), którą się po prostu co jakiś czas zmieni na nową.

Wstępnie po przyłożeniu kabinki do helika wygląda to tak:
Obrazek

Oczywiście pełen montaż nastąpi gdzieś w okolicach świąt :) Postaram się wtedy zapodać pełne fotki porządnie już założonej kabinki.

Coś czuję, że w locie w czasie słonecznego dnia kabinka będzie się prezentować zajebiście :)
Obrazek

Post przez Viper81 » czwartek, 4 grudnia 2014, 08:36

Fajna :)
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Post przez johnny » czwartek, 4 grudnia 2014, 22:31

Te "oczy" są tak białe czy tak fluorescencyjne ??
tarot 450 pro v2
hubsan x4 fpv
wasp 100 nano cp
phoenix 2000
spektrum dx6i
by³y: blade 130x, hubsan x4

Post przez zborecque » czwartek, 4 grudnia 2014, 23:38

Ta poświata to zwykły nadruk. Na zdjęciach to wygląda o wiele bardziej spektakularnie, bo ma się wrażenie, że oczy świecą same, albo mocno odbijają światło od lampy :)
Mam taki mały pomysł, aby te oczy dokładnie wyciąć, zakryć mleczną folią, a pod spodem dać dwa silne białe zapalane z apki laser-LEDy :)
Obrazek

Advertisement

Powrót do In-box