Teraz jest wtorek, 21 lutego 2017, 17:43

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

[S] Gogle FS/Spektrum dx7/Dron/ i inne

Tu możesz, sprzedać, kupić, zamienić, zapromować swoją ofertę lub firmę byle rzetelnie i uczciwie
  • Advertisement

[S] Gogle FS/Spektrum dx7/Dron/ i inne

Post przez kacper0077 » poniedziałek, 30 stycznia 2017, 17:57

Witam.

Jako że nie mam czasu zajmować się już modelarstwem wysprzedaje wszystko co mi pozostało:

1. Gogle Fat Shark base sprawne w 100% z okablowaniem i futerałem (Jedyny mały minus to odklejająca się gąbka wokół oczu wystarczy nakleić nowa ;) ) Cena 400zł
Obrazek
Obrazek
Obrazek

2. Aparatura Spektrum DX7 Wraz z odbiornikiem AR7000 z satelitą oraz walizka Cena 400zł
Obrazek
Obrazek

3. Mini Gimbal z laminatu od użytkownika JR65 zakupiony 2 lata temu pod Mobius'a (W zestawie 2 silniki bez elektryki) Cena 50zł
Obrazek
Obrazek

4. Dron na ramie własnej konstrukcji zasilanie na 6s regulatory 30A silniki 470kv jednostka centralna to Naza v1 z gps gratis dodaję 2 akumulatory 6s w jednym z nich niestety padła 1 cela. 1 noga jest złamana śmigła 12calowe (niestety nie wiem czy naza w pełni jest sprawna, nie udało mi się jej skonfigurować i dałem sobie spokój, w trybie manualnym normalnie się zachowuje natomiast trybu stabilizacji nie udało mi się ustawić) Cena 250zł
Obrazek
Obrazek

5. Samochód RC wraz z akcesoriami posiada wyrwany wahacz tylny reszta raczej sprawna silnik powinien chodzić (z tego co pamiętam do wymiany łożysko jednokierunkowe na szarpance raz działa raz nie) Cena 300zł
Obrazek
Obrazek
Obrazek

6.Mini samolot wraz z odbiornikiem Orange serwami i silnikiem (W stanie dość opłakanym ale reszta sprawna) Cena 80zł
Obrazek
Obrazek

Koszty wysyłki w granicach 20zł kurierem.

Jeżeli masz jakieś wątpliwości lub cena jest za wysoka pisz na pw na pewno się dogadamy ;)

Re: [S] Gogle FS/Spektrum dx7/Dron/ i inne

Post przez kacper0077 » wtorek, 7 lutego 2017, 17:44

UP
Przesyłka gratis :)

Re: [S] Gogle FS/Spektrum dx7/Dron/ i inne

Post przez kacper0077 » czwartek, 16 lutego 2017, 19:01

UP :)

Advertisement

Powrót do Sprzedam - ogłoszenia