Teraz jest czwartek, 14 grudnia 2017, 06:23

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

Pomocy Microbeast plus pro "ratunek"

Wszystko o systemach FlybarLess, czyli nie ma połowy wirnika a lata.

Moderatorzy: Scroller, maczar, kenobi36

• Advertisement

Re: Pomocy Microbeast plus pro

Post przez Viper81 » wtorek, 24 maja 2016, 10:15

Na wiatr pomagają umiejętności a na wichurze się nie lata z zasady. Sam mieszkam u podnóża gór.
Mniej jest dni kiedy nie wieje...
Im więcej nadziei pokładasz w elektronice tym bardziej możesz się zawieść. Skoro kolega lata w zawodach niech zepnie aparatury w układzie trener-uczeń i nauczy Cię przynajmniej podstaw. To ty ponosisz odpowiedzialność za śmigłowiec. W cokolwiek wlecisz możesz mieć z tego problemy. Dlatego symulator i nauka na uboczu. Nie tam gdzie chodzą ludzie i zwierzęta.
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Re: Pomocy Microbeast plus pro

Post przez zybidk » wtorek, 24 maja 2016, 10:56

Viper81 napisał(a):Na wiatr pomagają umiejętności a na wichurze się nie lata z zasady. Sam mieszkam u podnóża gór.
Mniej jest dni kiedy nie wieje...
Im więcej nadziei pokładasz w elektronice tym bardziej możesz się zawieść. Skoro kolega lata w zawodach niech zepnie aparatury w układzie trener-uczeń i nauczy Cię przynajmniej podstaw. To ty ponosisz odpowiedzialność za śmigłowiec. W cokolwiek wlecisz możesz mieć z tego problemy. Dlatego symulator i nauka na uboczu. Nie tam gdzie chodzą ludzie i zwierzęta.

Ja jeśli się uczę to na otwartej przestrzeni z daleka od zabudowań i ludzi. Jestem zapisany do duńskiego klubu modelarskiego. Zasad się nauczyłem i ich przestrzegam dla mnie priorytet jest bezpieczeństwo. Kolega latał kiedyś w 2009 w rudzie śląskiej 6 miejsce. Od 3 lat nie lata. A do niego mam 350 km więc ciężko żebym latał z nim. Kiedy ustawiał mi aparaturę i ze mną składał helika postanowił wrócić do hobby. A elektronika nie powinna zawodzić gdy zaczyna odstawiam. Ostatnio latałem 450 na pręcie i w pewnym momencie helik sam zrobił obrót o 90stopni. Potem kumpel wziął i to samo. Więc wyładował wziąłem i obciąłem kable bo gyro zawodzi. Takie jest moje zdanie. Jeśli zawodzi to do śmieci bo tu jest moje bezpieczeństwo a przede wszystkim osób które mimo woli mogę się gdzieś w pobliżu znaleźć.

Trochę od tematu odbiegliśmy teraz. Póki co latam jeśli daje mi możliwość pogoda. 450 poszła na razie na półkę póki nie skompletuje części potrzebnych. A 550 jest bardzo stabilna i póki co to nią będę uczył się. A jak ustawie bailout to wrzucę filmik z tym co umiem i jak się poziomuje sam. Póki co to pogoda nie pozwala latać na dworze
Zybidk

Advertisement

Poprzednia strona

Powrót do Systemy FLybarLess