Teraz jest środa, 23 maja 2018, 13:06

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

Witam ;)

Tu piszemy o sobie i przedstawiamy zdjęcia naszej floty powietrznej

Moderator: Viper81

• Advertisement

Witam ;)

Post przez JurekWM » sobota, 9 grudnia 2017, 11:41

Witam serdecznie kolegów.

Od prawie trzech lat latam helikopterkami. Zaczęło się od dwuwirnikowego helikopterka dla wnuczka i trafnie szybko zakupionego już dla mnie V911. Mam ich w sumie aż cztery sztuki i całe zaplecze serwisowe. Nie mam problemów latania z nimi i na zewnątrz i wewnątrz domu na małych powierzchniach. Ale to już chyba koniec rozwoju pilotażu z V911. Postanowiłem pójść dalej i to w 3d. Aktualnie zakupiłem V977 i składam klona ALZRC 450 PRO V2. V977 ma mi posłużyć jako wstęp do 450-tki. Od wakacji, bardzo dużo trenuję na symulatorze PhenixRC. Dziennie, średnio 15-30 minut. Idzie bardzo dobrze. Jestem już na etapie ćwiczeń figur akrobacyjnych. Rozwijam się i to mnie cieszy. A na wiosnę praktyka, może wcześniej sala gimnastyczna u żony w szkole z V977.

Z forum chciałbym dowiedzieć się jeszcze więcej o helikach, bo to studnia bez dna.
Bardzo dużo już tematów z forum przeczytałem. Bardzo interesujące. Encyklopedia wiedzy.

Jeszcze raz pozdrawiam, Jurek

Re: Witam ;)

Post przez Viper81 » sobota, 9 grudnia 2017, 21:59

Witaj Jurek !!! :D
Niezmiernie mnie cieszy że w dzisiejszych czasach ktoś nadal chce się uczyć latać śmigłowcami :)
Wszędzie drony i drony. Same latają gdzie chcą czasami :)

Tak pięknie to ująłeś. Latanie śmigłowcami to studnia bez dna. Zaglądaj tu jak najczęściej i pytaj jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości. Idziesz w dobrym kierunku jeśli chodzi o naukę latania. Symulator, jakiś mniejszy heli a teraz 450-ka. Ładnie.
Pozdrawiam. Krzysiek "Viper"
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Post przez JurekWM » niedziela, 10 grudnia 2017, 17:10

Taki mój charakter.
Mój ukochany sport wodny, czyli windsurfing zamiast łatwego w nauce i doskonaleniu kajta.
Dawno temu, zamiast płaskie 100metrów było 110m przez płotki. Lubie zawsze wybrać coś trudniejszego do wykonania.
Dlatego też, nie dziwię się sobie, że padło na helikopterki. Mam drona, ale on mnie nie pociąga, to "samo" lata i czym się pasjonować ?
Samo składanie 450-tki co właśnie robię, to duże pozytywne przeżycie. Potem uruchamianie i pierwsze obloty. Adrenalina rośnie ... :D

Post przez Viper81 » niedziela, 10 grudnia 2017, 18:27

Tak trzymać!!! :)
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Advertisement

Powrót do Aleja Pilotów