Teraz jest czwartek, 19 kwietnia 2018, 11:40

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

JR DSX11

Wszytko o aparaturach i odbiornika JR Propo.
  • Advertisement

JR DSX11

Post przez d_adam » środa, 2 lutego 2011, 00:59

Dzisiaj dzieñ na IN-BOXY. Kolejnym hitem stała się kosmiczna aparatura JR DSX11. Jest to nowa wersja do tej pory znanej 11X Zero. Różnicą jest wbudowana antenka - teraz jest na właściwym miejscu, a nie tak jak poprzednio z tyłu aparatury.

Obrazek

Prawdę mówiąc, obawiałem się czy mi się spodoba, ale teraz nie mam już żadnych wątpliwości. Wygląda dużo lepiej na żywo niż na zdjęciach. Wspaniały, bardzo czytelny wyświetlacz, dobra jakość wykonania (zobaczymy jak po dłuższym użytkowaniu). Nie wymaga balancera wyważającego w przeciwieñstwie do innych aparatur JR i Spektrum. Idealnie wisi na pasku. Uchwyt bardzo zgrabny i nie¼le komponujący się z całą resztą.

Funkcji jest od groma. Kilka/kilkanaście całkowicie dotąd nie spotykanych w JR/Spektrum. Teraz z pewnością zaspokoi potrzeby każdych, nawet pilotów dużych i mocnych elektryków (o tym pó¼niej).

JR DSX11 jest bardzo trudna do fotografowania z powodu jej malowania

Obrazek

W zestawie oczywiście instrukcja i naklejki na przełączniki. Możemy sobie wybrać odpowiedni rozkład przełączników dla heli, samolotu albo szybowca, dodatkowo na różne strony. Instrukcja czytelna, obrazkowa z opisami.
Obrazek

Ładowarka na nasze gniazdka, akumulator do odbiornika, odbiornik, przełącznik, blaszka pod drążek, zworka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wyświetlacz czytelny, podświetlany.
Obrazek

Niebieski pasek sygnalizuje poprawne załączenie aparatury.
Obrazek

Zielony z sygnałem d¼więkowym daje znać o włączonym idleupie czy też podniesionym gazem (wszystko można zaprogramować)
Obrazek

A tak wygląda po ciemku. Podświetlenie samo gaśnie po pewnym czasie nieużywania (nie dotyczy poruszania drążkami) - aby np. nie przeszkadzało podczas lotów nocnych.
Obrazek

O dotąd niespotykanych funkcjach i reszcie ciekawostek znajdziecie wiecie gdzie :)
www.RCForever.pl - najtañsze czê¶ci do T-rexa / Tarota 250/450/500, Tuningi 500/550, Tarot, SAB Goblin, ALIGN, Xtreme Production, Gryphon, Serwa KST, Rakon Heli

Sk³adanie regulacja heli gg4446627

Powrót do JR - Aparatury i odbiorniki