Teraz jest czwartek, 19 kwietnia 2018, 11:53

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

Aparatura Solo Pro do V911

Wszytko o aparaturach i odbiornika JR Propo.
  • Advertisement

Post przez domenicos » sobota, 15 grudnia 2012, 20:14

Witam.
Chciałem się Was poradzić: czy aparatura od Solo Pro będzie działała z V911?
Mam Solo Pro, ale spalił mi się silnik od lewego serwa. Z tego co widzę, naprawa nie jest opłacalna. Postanowiłem kupić V911. Tyle tylko, że chętnie kupił bym bez aparatury, gdyby tylko ta która posiadam (od Solo Pro) podeszła do niego. Druga sprawa, to to, że posiadam walizkę do Solo Pro, do której V911 wejdzie, ale już aparatura pewnie nie (wygląda na sporo większą od aparatury Solo Pro).

Post przez _Luka_S_ » sobota, 15 grudnia 2012, 23:01

Obawiam się, że bez dłubania w elektronice się nie da.
Poza tym wersja BNF v911 to jest tylko sam model, bez pakietów i ładowarki, a te od Solo Pro bez przeróbek nie będą pasować (mimo że na pierwszy rzut oka są podobne).
v911 RTF jest do kupienia za 40$, BNF za 20$ (z przesyłką).
A sama aparatura nie jest wcale duża (14x14cm + 5cm antenka), istnieje szansa, że zmieści się w walizce :)

Post przez domenicos » niedziela, 16 grudnia 2012, 12:22

Może się i zmieści po wykonaniu pewnych modyfikacji w gąbkach walizki. Niby wolałbym aparaturę od Solo Pro (jakoś bardziej mi się podoba), ale będzie i od V911.
Czy mieliście kiedyś problemy z przesyłką do PL (chodzi o cło i VAT) z USA? Paczka o wartości około 40$ wraz z przesyłką. Może być jakiś problem?
A jeśli jest clona, to kiedy się o tym dowiaduję? Jakieś kwity przychodzą czy jak? I w jaki sposób oni to clą? Otwierają paczkę?

Post przez _Luka_S_ » niedziela, 16 grudnia 2012, 21:57

Podobno z cłem to jest loteria, ale ja dwa razy zamawiałem i nie było problemów. Za 40$ i za 11$. Przy takich niskich kwotach nie powinni się czepiać.

Advertisement

Powrót do JR - Aparatury i odbiorniki