Teraz jest wtorek, 22 maja 2018, 12:12

epheli.pl

Wortal pilotów helikopterów RC

Turnigy 9xr czy inna?

Pozostałe marki aparatur.
  • Advertisement

Re: Turnigy 9xr czy inna?

Post przez mmuchomor » sobota, 22 listopada 2014, 22:27

szary824 napisał(a):Jak się ma bogatego wujka co odsprzedaje swój wypasiony sprzęt za symboliczną złotówkę to się zgodzę :)

...

Tu się tylko przyczepię że to co napisałeś znaczy że masz nieporównywalnie mniej awaryjny, tym samym nieporównywalnie mniej wydajny sprzęt, niż koledzy.

Po pierwsze, nie potrzeba mieć wujka, wystarczy poszukać, bo takich wujków w necie jest wielu.

A po drugie, to piszesz głupoty. Nie wiesz co kupiłem używane. Tak się składa, że najlepszy osprzęt na rynku, tylko że go kupiłem za czterokrotnie niższą cenę z... i nie od wujka ;)
Volantex Ranger, X-UAV Mini Talon - to do FPV
Bird of Time 3m przerobiony na elektroszybowiec - dla relaksu
kombaty i Fun Cab - dla zabawy
Turnigy 9XR ale tylko do FPV

Samochód: Team Associated TC6.2 + Team Orion + Sanwa

Post przez lasiek » sobota, 22 listopada 2014, 22:32

Nie wiem kolego jaka jest cena tego radia. Ja mam DX8 spektruma. Oprócz mnie znam jeszcze 3 osoby co mają te radia nikt nie narzeka. Chcesz coś tañszego na początek DX6 możesz spróbować. DX6 kosztuje koło 450 zeta, jak masz taki budżet to inwestuj. Mam na radiu DX8 wylatane jakieś 600 lotów śmigłowcem i ponad 100 h na symulatorze nic się nie dzieje z nim. Ostatnio mi spadło na podłogę ze stołu, złamała się antena i jeden przełącznik się urwał ale radio dalej działa. Wcześniej miałem 2 radia KDS jedno zamęczyłem na symulatorze - padł potencjometr. Dystrybutor wymienił mi radio i mam je do tej pory, używam do samolotu i też jestem z niego zadowolony.
Lasiek
Heliki: KDS INNOVA 550 x 2 K bar, Assault 700 K bar
Goblin 570 K bar, 2x Tarot 450 K bar
Samoloty: Arcus F3a, YAK 55
Aparatury:Spektrum DX8 i DX6
£adowarka Raytronic C60 + zasilacz 1000W

Post przez Viper81 » niedziela, 23 listopada 2014, 09:59

A ja mam FrSky Taranis i jest to wg mnie super radio za niewielką kasę w stosunku do jego możliwości. Radio chodzi na open tx. Mogę sobie ustawić co chcę jak chcę i gdzie chcę. Nie ma ograniczenia że tu jest Hold i tylko tu... Na tym radiu na całym świecie lata coraz więcej osób. Jednak uważam że dużo więcej ludzi lata na Turnigy i Spektrum. Każdy powinien radio dostosować do swoich preferencji finansowych i tego, czego potrzebuje od radia. Mój wybór był świadomy i nie żałuję. Jeżeli chcesz używać turnigy to polecam jak ktoś wcześniej pisał moduł FrSky i odbiornik też. Radio rozkręć i sprawd¼ luty i ułożenie kabli. Ja swoje radio rozebrałem i nic nie musiałem poprawiać :) Najważniejsze to latać a zacząć od czegoś trzeba :)
THIS IS THE PART OF ME...

Pozdrawiam
Krzysiek "Viper" HELI DRIVER :)

Advertisement

Poprzednia strona

Powrót do Inne Aparatury